Titles you rated
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0