Titles you rated
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
Run, Jang MiRated ★ 0.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 2.0
HwajungRated ★ 3.0
The Virtual BrideRated ★ 4.5
Golden RainbowRated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 1.0
BloodRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0
The King's FaceRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 1.5
Two MothersRated ★ 2.5
Ohlala CoupleRated ★ 1.0