Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
BITCH X RICHRated ★ 0.5
Drink MastersRated ★ 3.5
The Killing VoteRated ★ 1.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- 14 Year Old MotherRated ★ 4.0
- The Queen's Classroom SPRated ★ 4.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0