Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5