Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
1917Rated ★ 1.5
Baby DriverRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 1.5
Another ChildRated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 1.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 2.0
Miss BaekRated ★ 2.0