Titles you rated
Summer ScentRated ★ 3.0- I'm Dying SoonRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 2.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 2.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
Shining DaysRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 3.0