Titles you rated
- BodyguardRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
StyleRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0