Titles you rated
Blue ValentineRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
Anna KareninaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0