Series
Ratings
58
Dong YiRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5