Movies
Ratings
57
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5