Series
Ratings
26
The Great WivesRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0