Series
Ratings
148
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.5
Earth Marble World TourRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0