Titles you rated
ItRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5