Movies
Ratings
202
Decision to LeaveRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
An Officer and a SpyRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
The ApartmentRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Approved for AdoptionRated ★ 5.0
The Senior ClassRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0