Titles you rated
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
Gank Your HeartRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5
PresidentRated ★ 1.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 1.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
The Fishermen and the CityRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0