Series
Ratings
116
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
2gether: The SeriesRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Mr. HeartRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 4.0
EncounterRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0