Movies
Ratings
101
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 0.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Spanish ApartmentRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0