Series
Ratings
49
HealerRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5- School 3Rated ★ 5.0
School 4Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 1.5