Titles you rated
HerRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 2.0
TedRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 2.0