Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.0