Titles you rated
The Crowned ClownRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0