Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 3.5
CatsRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5