Series
Ratings
16
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.5- 나루토 2기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0