Movies
Ratings
249
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
All About My DogRated ★ 4.5
I Killed My MotherRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 3.5