Series
Ratings
14
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0