Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0- Faking ItRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
The Last CinderellaRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0