Titles you rated
Late BlossomRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
AntitrustRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0083: The Last Blitz of ZeonRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5