Titles you rated
BootsRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Our Dating SimRated ★ 2.5- 도라이버: 잃어버린 핸들을 찾아서Rated ★ 4.0
 - 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 3.0
 
Beat CoinRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.5
The PittRated ★ 5.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Heesu in Class 2Rated ★ 2.5
Otomen ~Natsu~Rated ★ 2.0
The UndoingRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Secret RelationshipRated ★ 1.5
 
AdolescenceRated ★ 3.0
Beautiful LifeRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0