Titles you rated
LucyRated ★ 0.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0