Series
Ratings
114
SignalRated ★ 5.0- Alien SamRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.5
The Great MerchantRated ★ 4.0
Strongest Chil-wooRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 4.0