Titles you rated
Shin's ProjectRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Han RiverRated ★ 3.0
TwelveRated ★ 2.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 4.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
Good ManRated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
You Raise Me UpRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Shark: The StormRated ★ 2.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0