Series
Ratings
217- 남극의 셰프Rated ★ 1.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- PICKGORated ★ 3.0
- ShortpaperRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Show Me The Money 10Rated ★ 3.0
- Show Me The Money 5Rated ★ 3.5
Show Me The Money 11Rated ★ 2.0
Show Me The Money 9Rated ★ 3.5
Show Me The Money Season 8Rated ★ 1.5
Show Me The Money 777Rated ★ 3.0
Show Me The Money Season 6Rated ★ 2.5
Show Me The Money Season 4Rated ★ 3.5
Show Me The MoneyRated ★ 3.5
High School Rapper 4Rated ★ 2.0
High School Rapper Season 3Rated ★ 2.5- 고등래퍼 2Rated ★ 3.5
High School Rapper Season 1Rated ★ 2.5
Produce 101Rated ★ 3.0