Movies
Ratings
16
Now You See MeRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 3.5
August RushRated ★ 0.5
The UnjustRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5