Titles you rated
Step UpRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0