Titles you rated
Titan A.E.Rated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Mary PoppinsRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 1.0
Saw IIRated ★ 2.5- LassieRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 1.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 2.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 1.5