Movies
Ratings
53
Nameless GangsterRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0