Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 0.5
ChefRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5