Titles you rated
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0