Movies
Ratings
12
The IntouchablesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0