Series
Ratings
126
SKY CastleRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
- Haneuljae's MurderRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5