Titles you rated
Society of the SnowRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5