Titles you rated
Master's SunRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0