Titles you rated
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0