Movies
Ratings
430
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Stunt DoubleRated ★ 3.0
The KidRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Drifting CloudsRated ★ 4.0
Tokyo StoryRated ★ 4.5
SolarisRated ★ 4.0
IdaRated ★ 5.0
PlaytimeRated ★ 2.0
The SilenceRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
PickpocketRated ★ 2.5
Man with a Movie CameraRated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
The Virgin SpringRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.0
The MagicianRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0