Movies
Ratings
225
The HoursRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Mondomanila, or: How I Fixed My Hair After a Rather Long JourneyRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0