Series
Ratings
21
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0