Movies
Ratings
26
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.5