Movies
Ratings
96
Extreme JobRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5