Titles you rated
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0- Moone BoyRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0