Movies
Ratings
622
HerRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
The KingRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
The PlanRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.0
BewitchedRated ★ 3.0